Chorzów. Przewody wysokiego napięcia, 1928
2 000 - 2 500 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
2 000 - 2 500 zł
40,5 x 50 cm (arkusz)
technika fotograficzna
Sygnatura
sygn. p. d.: "W Romer 1928" (ołówkiem)
Datowanie
1928
Stan zachowania: zaplamienia papieru, drobne uszkodzenia górnych rogów
Proweniencja
napis l. d.: "Chorzów. Przewody wysokiego napięcia" (ołówkiem)