Bez tytułu
11 000 - 13 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
11 000 - 13 000 zł
27,5 x 40 cm
fotografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"
Proweniencja
kolekcja prywatna, Czechy
opisany u dołu: "# model print Print Finished: July 1, 2022"