38

Seria komputerowa I, 2006

ID: 7343

25 000 zł

28 000 - 35 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

50 x 50 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "2006 J. PAMUŁA"; sygn., dat. i autorsko opisany na krośnie: "JAN PAMUŁA 1 / 2006 / SERIA KOMPUTEROWA I" (markerem)

Datowanie

2006