29

Dzienniki, 1998

ID: 6555

2 500 zł

3 000 - 4 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

32 x 22,8 cm

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 1 VI - 10 VI / 104 [wpisane w okrąg] / 1998"

Datowanie

1998