Biały domek, 1946
16 000 - 20 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
16 000 - 20 000 zł
40 x 51,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "E. Rosenstein 1946"
Datowanie
1946
Proweniencja