O czym ta sztuka jest. Brigitte Bardot, Pablo Picasso, 2022
12 000 - 16 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
12 000 - 16 000 zł
100 x 70 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "The Krasnals' 2022"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "O czym ta sztuka jest? / Brigitte Bardot, Pablo Picasso / The Krasnals '2022 / Whielki Krasnal"
Datowanie
2022
Proweniencja
na blejtramie: "PRACA PREZENTOWANA NA WYSTAWIE "THE KRASNALS. AUTOPORTRET POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI" / MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU, 2023/2024"
Obraz wystawiany i reprodukowany:
"The Krasnals. Autoportret polskiej rzeczywistości", Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, 10.11.2023 - 25.02.2024, Bytom 2023, s. 25 (il. barwna).