53

Elon Musk, z cyklu: Epicentrum Quantinum, 2024

ID: 7474

35 000 zł

40 000 - 60 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

100 x 100 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / + ELON MUSK / QUANTINUM / AKRYL / 100 cm x 100 cm / ↑ / Jaremi Picz / J Picz" oraz na krośnie: "JAREMI PICZ"

Datowanie

2024