Elon Musk, z cyklu: Epicentrum Quantinum, 2024
40 000 - 60 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
40 000 - 60 000 zł
100 x 100 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / + ELON MUSK / QUANTINUM / AKRYL / 100 cm x 100 cm / ↑ / Jaremi Picz / J Picz" oraz na krośnie: "JAREMI PICZ"
Datowanie
2024
Proweniencja