Poszukiwanie 51, 1962
30 000 - 40 000 zł
28 listopada 2024 godz. 20:00
30 000 - 40 000 zł
42 x 59 cm
gwasz/papier milimetrowy
Sygnatura
sygn. u dołu: "lenica"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "lenica / warszawa / 1962 / Poszukiwanie 51"
Datowanie
1962
Proweniencja