43

K 37, 2024

ID: 7363

22 000 zł

26 000 - 30 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

80 x 80 cm

akryl/płyta

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "ANDRZEJ GIERAGA / K 37 / AKRYL, PŁYTA / 80 x 80 / 2024"

Datowanie

2024