52

Król Lew, 2024

ID: 7381

9 000 zł

12 000 - 14 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

120 x 100 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „Król Lew” 120 x 100 cm / 2024 r. / werniks"

Datowanie

2024