Wieczerzak

Maciej Wieczerzak

1986 Mielec - 2015 Mielec

O Artyście

Maciej Wieczerzak był polskim malarzem i grafikiem, absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie rozwijał swoje umiejętności w zakresie malarstwa i technik graficznych. Specjalizował się w malarstwie figuratywnym i abstrakcyjnym, łącząc klasyczne techniki malarskie, takie jak olej i akwarela, z nowoczesnymi mediami cyfrowymi. W swojej twórczości Wieczerzak podejmował motywy związane z naturą, emocjami oraz duchowością, tworząc dzieła o bogatej kolorystyce i przemyślanej kompozycji.

Jego prace były prezentowane na licznych wystawach zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie zdobyły uznanie krytyków i kolekcjonerów sztuki. Wieczerzak był także aktywnym uczestnikiem rynku sztuki cyfrowej, co nadało jego twórczości nowoczesny wymiar i pozwoliło dotrzeć do szerszej publiczności. Jego obrazy i grafiki trafiły do kolekcji prywatnych, stanowiąc przykład współczesnego polskiego malarstwa, które łączy tradycję z nowoczesnymi formami wyrazu.

Zgłoś obiekt na aukcję

Obecnie w ofercie

Brak aktualnych ofert

Obiekty archiwalne

Brak archiwalnych ofert