Tooth Ache, 2012
Wieczerzak Maciej (1986-2015)
ID: 7409
100 x 70 cm
akryl/płótno
Datowanie
2012
Proweniencja
-sygn., dat. i autorsko opisany: M. Wieczerzak 2012 / [...] / „TOOTH ACHE”
-pieczęć
-nalepki galeryjne Abbey House Gallery