36

L'Homme a la Fraise, 1973

ID: 7371

5 000 zł

7 000 - 9 000 zł

28 listopada 2024 godz. 20:00

Proweniencja

56,2 x 42 cm (arkusz)

litografia

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

Datowanie

1973

oznaczenie edycji l. d.: "175/200 (ołówkiem)";

poniżej kompozycji opisany: "Henri DESCHAMPS Grav. Lith. © MOURLOT IMP." (drukiem)