Włoski pejzaż ze sztafażem, XVII w.
100 000 - 130 000 zł
7 grudnia 2022 godz. 19:30
Rodzina pasterzy z bydłem przed ruiną, II poł. XVII w.
Cena wylicytowana: 28 000 zł
100 000 - 130 000 zł
108,5 x 154,5 cm
olej/płótno
Datowanie
XVII w.
Proweniencja