Architektura sakralna
12 000 - 15 000 zł
7 grudnia 2022 godz. 19:30
Rodzina pasterzy z bydłem przed ruiną, II poł. XVII w.
Cena wylicytowana: 28 000 zł
12 000 - 15 000 zł
20,5 x 14 cm w św. p-p.
gwasz, akwarela/papier
opisany autorsko u dołu: "POSZWANIKWIESROSYTASEŁO" [?]; na odwrocie: okrągła pieczątka z napisem w otoku (częściowo czytelna): "PAMIĄTKA Z KRYNICY NIKIFOR MALARZ; - prostokątna pieczątka z napisem (częściowo czytelna): "NIKIFOR ARTYSTA / KRYNICA – "WIEŚ"; napis: "500 ZŁ"
Proweniencja