Rodzina pasterzy z bydłem przed ruiną, II poł. XVII w.
30 000 - 40 000 zł
7 grudnia 2022 godz. 19:30
30 000 - 40 000 zł
47 x 58 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "S. v. Douv" (słabo czytelnie, częściowo zatarte)
Datowanie
II poł. XVII w.
na odwrocie nalepki (w tym galeryjne)