Studnia, 1991
6 000 - 8 000 zł
7 grudnia 2022 godz. 19:30
Rodzina pasterzy z bydłem przed ruiną, II poł. XVII w.
Cena wylicytowana: 28 000 zł
6 000 - 8 000 zł
83,8 x 59,7 cm w św. p-p.
pastel/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Wiktor Zin"
Datowanie
1991
autorsko opisany poniżej sygnatury: "Na pamiątkę świetnej / i wspaniałej współpracy / z moim cudownym przyjacielem / z wyrazami szacunku !!!... / Zbigniewie dziękuję / 91."
Proweniencja
Stan zachowania:
niewielkie zagięcie papieru