17

Dola, 1921

ID: 5634

60 000 - 70 000 zł

7 grudnia 2022 godz. 19:30

Proweniencja

37 x 60 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wlastimil Hofman / 1921"

Datowanie

1921

na odwrocie: stempel (kartusz z kotwicą i kaduceuszem) francuskiej firmy z artykułami malarskimi Lefranc&Cie (?); owalny stempel krakowskiego zakładu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz; oznaczenie: "20"; napis: R / „Dola”

Włoski pejzaż ze sztafażem, XVII w.

Cena wylicytowana: 98 000 zł
4

Akt kobiecy

Cena wylicytowana: 3 500 zł
5

Portret mężczyzny w szyszaku, ok. 1858-1860

Cena wylicytowana: 1 003 000 zł
7

Portret kobiety w różowej sukni

Cena wylicytowana: 300 000 zł
14

Pejzaż nadwodny z cyprysami

Cena wylicytowana: 80 000 zł
16

Niezapominajka

Cena wylicytowana: 26 000 zł
26

Głowa górala, 1903

Cena wylicytowana: 30 000 zł
31

Scena rodzajowa

Cena wylicytowana: 2 800 zł
36

Martwa natura

Cena wylicytowana: 19 000 zł
42

Studnia, 1991

Cena wylicytowana: 8 500 zł