Saint Michael Archangel - Take Wing, Ye Vengeful Spectre!, 1990
5 000 - 6 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
5 000 - 6 000 zł
164,5 x 110 cm
serigrafia
Sygnatura
sygn. p. d.: "Yokoo"
"Catalogue Raisonné: Tadanori Yokoo", The Complete Prints.
Datowanie
1990
Proweniencja
kolekcja prywatna, Chiny
oznaczenie egzemplarza l. d.: "3/100"