Cmentarz żydowski w Warszawie
15 000 - 18 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
15 000 - 18 000 zł
55,5 x 83,7 cm
fotografia, technika własna/płótno
Sygnatura
sygn. i opisany na odwrocie: "„CMENTARZ ŻYDOWSKI W WARSZAWIE” / WYM. 83,5 x 55,5 cm. / EGZ. NR. 2 / JANUSZ BĄKOWSKI"
Proweniencja