Dachy, 1977
9 000 - 12 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
9 000 - 12 000 zł
92 x 65 cm
olej/płótno
Datowanie
1977
Proweniencja
- zakup w Galerii na Zapiecku, Warszawa; - kolekcja prywatna, Stany Zjednoczone
- sygn. i dat.: "Sienicki / Jacek / 77";
- pieczątka [nieczytelna];
- naklejka: "Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author: Jacek Sienicki / Title: Dachy Yr. 1977 / Dim. 66 x 92 Media: olej na plotnie / Origin: Galeria na Zapiecku Warszawa"