Burza, 2022
12 000 - 20 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
12 000 - 20 000 zł
125 x 110 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. dat. i opisany na odwrocie: "BURZA / NORMAN 2022"
Proweniencja
Artysta wszechstronny, samouk, jedna z najciekawszych postaci polskiej sztuki najnowszej. Zajmuje się sztukami wizualnymi, malarstwem, fotografią, tworzy prace wideo i animacje 3D. Dla Normana Leto najważniejsza jest swobodna ekspresja, emocje, akt twórczy (obecny również w świecie wirtualnym). Jego pierwsza indywidualna wystawa odbyła się w 2007 roku w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Prace artysty obecne są na wystawach w Polsce i za granicą, znajdują się przykładowo w kolekcjach krakowskiego Muzeum Sztuki Współczesnej i Muzeum Narodowego.