Pole dyskretnych zmian barwnych 2f, 2018
13 000 - 18 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
13 000 - 18 000 zł
120 x 120 cm
druk pigmentowy/płótno Hahnemühle
"Jan Pamuła. Pionier sztuki komputerowej w Polsce", pod red. Beaty Gawrońskiej-Oramus, Muzeum Sztuki w Ołomuńcu, 2020.
Datowanie
2018
Proweniencja
zakup od artysty
- sygn., dat. i opisany l. g.: "JAN PAMUŁA / POLE DYSKRETNYCH ZMIAN BARWNYCH 2f / 2018 / Egz. 1"
- na krośnie: hologram z certyfikatem jakości i numerem
Praca posiada certyfikat autentyczności podpisany przez autora.