Dzienniki, 1998
3 500 - 4 500 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
3 500 - 4 500 zł
32 x 22,8 cm
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 1 VI - 10 VI / 104 [wpisane w okrąg] / 1998"
Datowanie
1998
Proweniencja