19

Cerkiew, 1970

ID: 6527

27 000 - 33 000 zł

7 grudnia 2023 godz. 19:30

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

29 x 23,5 cm w św. p-p.

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. NOWOSIELSKI 1970" (ołówkiem)

Datowanie

1970

4

Bez tytułu, 1960

Cena wylicytowana: 35 000 zł
5

Bez tytułu, 1962

Cena wylicytowana: 13 500 zł
7

Erebus, 1982

Cena wylicytowana: 11 000 zł
8

Definicja CC, 1999

Cena wylicytowana: 199 000 zł
13

Scena erotyczna, 1991

Cena wylicytowana: 6 000 zł
14

Obraz nr 41, 1978

Cena wylicytowana: 16 000 zł
16

Odpowiedź, 1974

Cena wylicytowana: 6 000 zł
17

W 3, 2023

Cena wylicytowana: 20 000 zł
21

Spacer, 1959

Cena wylicytowana: 120 000 zł
25

Ptak

Cena wylicytowana: 75 000 zł
27

Dachy, 1977

Cena wylicytowana: 11 000 zł
29

Malarz i modelka, 1972

Cena wylicytowana: 26 000 zł
36

Bez tytułu, 2023

Cena wylicytowana: 42 000 zł
40

Capricornus XI, 2023

Cena wylicytowana: 18 000 zł
41

S.P XXXV, 2023

Cena wylicytowana: 12 000 zł
42

Burza, 2022

Cena wylicytowana: 14 000 zł
46

Okno, 2023

Cena wylicytowana: 10 200 zł
53

The Taschen cover

Cena wylicytowana: 11 000 zł