Koła podwójne wielobarwne, 1962
8 000 - 12 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
8 000 - 12 000 zł
50 x 26,5 cm
olej, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"
Datowanie
1962
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań