Na dosah
15 000 - 18 000 zł
7 grudnia 2023 godz. 19:30
15 000 - 18 000 zł
38,5 x 27,5 cm
fotografia czarno-biała
Sygnatura
sygn. l. d.: "JAN SAUDEK"
Proweniencja
napis u dołu: "» Na dosah « Model print - PRINT FINISHED: NOVEMBER 15, 1916"
Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.
Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.