Wędrowcy
6 000 - 8 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
6 000 - 8 000 zł
18,5 x 25,3 cm w św. p-p.
flamaster/papier
Stan zachowania: zaplamienia papieru
Proweniencja
- zakup - Starmach Gallery - kolekcja prywatna, Kraków