Układ LV/144
14 000 - 16 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
14 000 - 16 000 zł
46 x 47,2 cm
technika własna/płótno
Datowanie
2006
opisany na krośnie: 'Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47"
Proweniencja