Spatium Areas IX
7 000 - 9 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
7 000 - 9 000 zł
100 x 80 cm
technika mieszana/płyta
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "MAREK PALUCH / „SPATIUM AREAS IX” 2017 / MIX MEDIUM / 100 x 80 cm."
Datowanie
2017
Proweniencja
Zajmuje się malarstwem, grafiką, rzeźbą i fotografią. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkiem prof. Andrzeja Strumiłły i prof. Tadeusza Brzozowskiego. Prace artysty prezentowane były na licznych wystawach krajowych i zagranicznych, przykładowo w Japonii, Kanadzie, RPA, Niemczech czy Anglii. Artysta należy do krakowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków i Grupy Artystycznej Jasień.