From the Drumheller Series
3 000 - 5 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
3 000 - 5 000 zł
33 x 46 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "UP / WIESŁAW ŁUCZAJ, FROM THE „DRUMHELLER” SERIES- / ACRYLIC, 46 X 33 CM. 1993 -17/2/89"
Datowanie
1993
Proweniencja