Linie horyzontu
9 000 - 12 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
9 000 - 12 000 zł
44,5 x 25 cm
olej/papier
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1963"
Datowanie
1963
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań