Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
5 000 – 7 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
5 000 – 7 000 zł
ok. 25 x 17,5 cm (odcisk), 33 x 26 cm (arkusz)
drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives
- Field, Albert: s. 197, PURGATORY CANTO 23. - Michler, Ralf, Löpsinger, Lutz W., II: s. 109, nr 1095.
Datowanie
1951-60
na odwrocie napis: "#145906" (ołówkiem), Wydawca: Editions d’Art Les Heures Claires, Paryż, 1962
Proweniencja
kolekcja prywatna, Barcelona