41

Prognose

ID: 2138

5 000 - 7 000 zł

20 maja 2021 godz. 19:30

Proweniencja

78,7 x 58,8 cm w świetle ramy

serigrafia/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 1999" (ołówkiem)

Datowanie

1999

Artysta posługuje się językiem abstrakcji geometrycznej opartej o matematyczną dokładność oraz oszczędność stosowanych środków zarówno pod względem kolorystycznym, jak i kompozycyjnym. Figury geometryczne, łukowate linie tworzą struktury będące głównym tematem obrazów artysty. Doskonałą egzemplifikacją tych zainteresowań jest oferowana grafika. Widoczne na obrazie łuki - fragmenty koła, pozostają niedomknięte, tworząc nową, kompozycyjną jakość.

napis u dołu: "serigraphié" (ołówkiem); opis i oznaczenie egzemplarza l. d.: "„Prognose” 9/35" (ołówkiem)

4

Wiosna

Cena wylicytowana: 19 000 zł
5

Przepływy

Cena wylicytowana: 11 000 zł
6

Kompozycja błękitna

Cena wylicytowana: 4 200 zł
7

Obszar

Cena wylicytowana: 5 000 zł
8

Ciała niebieskie

Cena wylicytowana: 18 000 zł
10

Refleks

Cena wylicytowana: 27 000 zł
13

Cena wylicytowana: 5 000 zł
14

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 19 000 zł
15

Projekt 6

Cena wylicytowana: 14 000 zł
16

Linie horyzontu

Cena wylicytowana: 8 500 zł
19

Projekt ikony

Cena wylicytowana: 26 000 zł
21

Maska

Cena wylicytowana: 4 500 zł
22

Akt

Cena wylicytowana: 12 500 zł
24

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 9 500 zł
25

Park

Cena wylicytowana: 9 000 zł
26

Wędrowcy

Cena wylicytowana: 4 500 zł
28

Robotnicy

Cena wylicytowana: 5 000 zł
30

Zaginiony legion

Cena wylicytowana: 105 000 zł
31

Statek nadziei

Cena wylicytowana: 26 000 zł
32

Kraków

Cena wylicytowana: 60 000 zł
34

Obraz X

Cena wylicytowana: 21 000 zł
36

Cena wylicytowana: 5 000 zł
37

Pionek

Cena wylicytowana: 1 900 zł
45

Ursynów

Cena wylicytowana: 8 500 zł
46

Shadow

Cena wylicytowana: 36 000 zł
47

Cena wylicytowana: 30 000 zł
48

Be music

Cena wylicytowana: 30 000 zł
49

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 19 000 zł
50

Capricornus 1

Cena wylicytowana: 17 000 zł
51

Ogień

Cena wylicytowana: 16 000 zł
52

OdNowa

Cena wylicytowana: 7 000 zł
54

Coca-Cola

Cena wylicytowana: 6 000 zł