We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
24 000 - 30 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
24 000 - 30 000 zł
160 x 160 cm
akryl/płótno
wystawiany i reprodukowany: "The Krasnals. Whielki Krasnal / Czułem skurcze twojego przełyku", Galeria Miejska we Wrocławiu, Wrocław, luty 2016, s. 60 (il. barwna).
Datowanie
2009
sygn. i opisany na odwrocie: "„We are White, / We are the World / BARACK OBAMA, / Michael JACKSON, / Vladimir Putin” / THE KRASNALS"
Proweniencja