Coca-Cola
7 000 - 10 000 zł
20 maja 2021 godz. 19:30
Obżarstwo, z cyklu: Dante, Boska komedia, 1951-60, Czyściec, pieśń XXIII
We are White, we are the World / Barack Obama, Michael Jackson, Vladimir Putin
7 000 - 10 000 zł
37,3 x 26,3 cm
fotografia czarno-biała
Sygnatura
"sygn. p. d.: JAN SAUDEK"
-"Jan Saudek", Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, 2015. -Mrázková D., "Jan Saudek. Theater des Lebens", Panorama, 1991. -Mrázková D., "Jan Saudek", Slovart, 2014.
na odwrocie: "102 / Print No 22/50 Image No 102 / © Jan Saudek 1974 / 1978.325I"
Proweniencja