8 000 - 10 000 zł
30 maja 2019 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
91,5 x 73 cm
akryl, technika mieszana/płótno
Sygnatura
sygn. i opisana na odwrocie (częściowo czytelnie): "24 …[?] DOROTA GRYNCZEL …[?]"
oznaczenie na krośnie: 7/90