Łódki w prowansalskim porcie
3 000 - 5 000 zł
30 maja 2019 godz. 19:30
3 000 - 5 000 zł
38 x 55 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JBesnard / Fortin 32"