Togo, 1993
3 500 - 5 000 zł
30 maja 2019 godz. 19:30
3 500 - 5 000 zł
79 x 58,5 cm w świetle ramy (arkusz)
serigrafia
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Kałucki 1993" (ołówkiem)
Datowanie
1993
oznaczenie egzemplarza i opis l. d.: „Togo” 11/35 sérigraphie (ołówkiem)
Proweniencja