Uwięzione przedmioty I, 1991
220 000 - 250 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
220 000 - 250 000 zł
60 x 80 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jan Tarasin 91"; na odwrocie sygn., dat. i opisany: "JAN TARASIN 91 / "UWIĘZIONE PRZEDMIOTY I"
Datowanie
1991
na odwrocie nalepka aukcyjna
Proweniencja