Piramida zwierząt. Na podstawie pracy Katarzyny Kozyry, 2009
25 000 - 45 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
25 000 - 45 000 zł
92 x 65 cm
akryl/płótno
Sygnatura
Datowanie
2009
Proweniencja