Rycerz rzymski, z cyklu: Boska Komedia (Czyściec)
4 000 - 6 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
4 000 - 6 000 zł
24,8 x 20 cm
ceramika glazurowana
Sygnatura
sygn. i dat. w płycie ceramicznej p. g.: "Dali / 1971"; sygn. w kompozycji w płycie ceramicznej u dołu: "Dali"
oznaczenie egzemplarza p. d.: "CLVIII/XD"
Proweniencja
kolekcja prywatna Polska
Wydane przez:
Les Heures Claires, Paryż, Francja
Dzieło pochodzi z limitowanej edycji 490 egzemplarzy, wykonane w dziesięciu kolorach, według oryginalnej pracy namalowanej w 1971 roku.
Do pracy dołączona kopia certyfikatu w języku francuskim.