Siedząca kobieta, ok. 1980
150 000 - 180 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
150 000 - 180 000 zł
wys. 19 cm
brąz patynowany, odlew z oryginalnego gipsu (wyk. Gilbert Clementi, Francja)
Sygnatura
sygn., oznaczenie egzemplarza oraz odcisk pieczęci odlewni u dołu: "HC CLEMENTI / … (?) KOBRO"
Datowanie
ok. 1980
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań
Do rzeźby dołączony certyfikat podpisany przez mistrza rzemiosła Gilberta Clementiego, stwierdzający, że ten egzemplarz został wykonany przez niego w latach 80. na zlecenie Galerii Franka Bernt.