Kompozycja, z barwnego cyklu: Zabawne sny Pantagruela
10 000 - 12 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
10 000 - 12 000 zł
75,7 x 53,7 cm (arkusz, krawędzie rwane)
litografia barwna
Sygnatura
sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)
oznaczenie egzemplarza l. d.: "E A" (ołówkiem)
Proweniencja
napis z płyty u dołu w kompozycji: "DALÍ"
Edycja limitowana do 250 sztuk.
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności w języku hiszpańskim z dnia 31.08.1994.