Obraz 2929 (Lubrza - Mazurek a lá Major), 2004
130 000 - 190 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
130 000 - 190 000 zł
70 x 80 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn., dat. i opisany l. d.: "DUDA GRACZ·2929/04·"
Datowanie
2004
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy oraz oznaczenia: "128; OX; DUDA GRACZ / TYTUŁ OBRAZ 2929 ( LUBRZA / - Mazurek a lá Major) / TECHNIKA olej / WYMIARY 70 x 80 ROK 2004 / UWAGI"
Proweniencja
dar artysty
Do pracy dołączony został certyfikat autentyczności podpisany przez spadkobierczynię Agatę Dudę-Gracz wraz z pieczęcią archiwum Jerzego Dudy-Gracza.