Portret od spodu, 2018
10 000 - 19 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
10 000 - 19 000 zł
150,2 x 110,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PORTRET / OD SPODU / BOTTOM-WISE / PORTRAIT / NORMAN 2018"
"Kintop. Od filmu. Norman Leto", Galeria Sztuki im. Jana Tarasina, Kalisz, czerwiec-sierpień 2018.
Datowanie
2018
Proweniencja