Bez tytułu, 1966
10 000 - 15 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
10 000 - 15 000 zł
28,3 x 40,7 cm w św. p-p.
akwarela, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Lenica"; sygn. i dat. na odwrocie: "A Lenica / 1966"
Datowanie
1966
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; - kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)
Praca posiada szkło muzealne