Obiekt przestrzenny z barwnymi trójkątami
6 000 - 8 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
6 000 - 8 000 zł
ok. 36,5 x 38,5 cm
akryl/metal
Proweniencja
z kolekcji rodziny artysty
Stan zachowania:
ubytki warstwy malarskiej
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.