Bez tytułu (na), 2006
25 000 - 30 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
25 000 - 30 000 zł
80 x 80 cm
technika własna, druk/papier
Sygnatura
na odwrocie sygn., dat. i opisany na wklejce: SDróżdż / „BEZ TYTUŁU”, 2006 / (na) 3/3
Datowanie
2006
na odwrocie nalepka ramiarska
Proweniencja
zakup - Galeria Muzalewska; - kolekcja prywatna, Polska
Praca posiada szkło muzealne