Entropy, 2022
12 000 - 15 000 zł
8 grudnia 2022 godz. 19:30
12 000 - 15 000 zł
110 x 140 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: AQUALOOPA; sygn., dat. i opisany na odwrocie: AQUALOOPA/IGOR CHOŁDA “ENTROPY”, AKRYL, 2022
Datowanie
2022
Proweniencja
Artysta działający w wielu obszarach sztuki. Mówi o sobie: „torreador płynnych linii i kształtów”. Zajmuje się ilustratorstwem, animacją, street artem, malarstwem. Jest również projektantem, twórcą reklam, teledysków, projektów audiowizualnych. Do jego dorobku artystycznego zalicza się livepainting, czyli tworzenie murali podczas koncertów czy wydarzeń artystycznych. Chołda pasjonuje się muzyką. Interesuje się mediami i nowoczesnymi technologiami. Artysta ukończył Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego i Łódzką Szkołę Filmową. Uczestnik m. in. „Projektu Pokolenie” Absolutu i pierwszej polskiej aukcji street artu. Autor muralu przy stacji metra.